Spauda ant tekstilės

Apie

Spauda ant tekstilės suteikia galimybę spausdinti skirtingus dizainus ir tekstus ant įvairių drabužių ir tekstilės gaminių, tokių kaip kepurės su snapeliu, skarelės, kaklo movos, sportiniai krepšiai, kuprinės, maišeliai, rankšluosčiai ir kt.. Tai yra naudinga tiek privatiems asmenims, kurie nori sukurti savo unikalius drabužius ar aksesuarus, tiek verslui, kuris nori sukurti įmonės aprangą su atributika ar uniformas. Vienas iš pagrindinių spaudos ant tekstilės privalumų yra galimybė sukurti unikalų drabužį, savo prekinio ženklo reklamą bei solidų tvarkingą įmonės ar organizacijos įvaizdį. Mūsų paslauga siūlo profesionalią spaudą įvairių rūšių: vienspalvę termospaudą, spalvotus DTF spaudos transferius, spalvotą termoplėvelės spaudą, siuvinėjimą bei antsiuvų gamybą. Mes naudojame aukštos kokybės spaudos technologijas, kad gautume kuo kokybiškesnį rezultatą. Susisiekite su mumis, kad suteiktume Jums individualų pasiūlymą ir sukurtume Jums unikalų, spalvingą ir įdomų drabužį.

Pateikite užklausą

Kodėl rinktis mus?

Greitis

Kiekvieną užsakymą siekiame pagaminti maksimaliai greitai. Užsakymus pagaminame per 2 savaites ar greičiau.

Individualūs projektai

Siekiame dirbti su didesniais projektais, bet nenumojame ranka ir į įdomius mažesnius.

Lojalumo programa

Vertiname ir apdovanojame lojalius sugrįžtančius klientus.

Kaip sudaroma kaina?

Kaina susideda iš spaudos kainos bei pasirinkto drabužio kainos. Taikome nuolaidas užsakant didesnius kiekius, tad.kreipkitės su individualia užklausa ir mes paruošime Jums pasiūlymą.

Užsakymo procesas

Pateikite užklausą

Užsakymą galite pateikti užpildydami užsakymo formą ir pateikdami visą turimą informaciją, užrašus bei grafiką. Kuo konkretesnis Jūsų poreikis, tuo greičiau pateikiame Jums pasiūlymą.

Gaukite pasiūlymą

Gavę užklausą susisieksime su Jumis ir pateikiame pasiūlymą. Esant poreikiui pasirašome sutartį.

Gamyba

Paruošiame maketus pritaikytus spaudai ir spaudą pernešame ant drabužių. Paruoštus drabužius su spauda siunčiame Jums į Vilnių, Kauną, Klaipėdą, Šiaulius ir kitus miestus, arba atvykstate atsiimti į mūsų dirbtuves Jonavoje.

Pateikite užklausą

Atliktų darbų pavyzdžiai
DUK

Įvairūs drabužiai: marškinėliai skirtingos sudėties, gramatūros, dizaino, džemperiai su gobtuvais ir be gobtuvų. Kiti tekstilės gaminiai, tokie kaip: kepurės su snapeliu, skarelės, kaklo movos, sportiniai krepšiai, kuprinės, maišeliai, rankšluosčiai, vėlevėlės ir kt.

Mes galime spausdinti skirtingus dizainus, įskaitant spalvotas grafikas, tekstus ar logotipus. Spaudos technologija parenkama pagal norimo rezultato viziją.

Tai priklauso nuo užsakymo dydžio ir dizaino sudėtingumo, tačiau dažniausiai užtrunka nuo kelių dienų iki kelių savaičių.

Mes galime priimti užsakymus nuo vieno drabužio, tačiau kai kurių spausdinimo technologijų atveju, minimalus užsakymas gali būti didesnis, norint užtikrinti kokybę ir efektyvumą.

Mūsų tiekėjai siūlo platų marškinėlių spalvų pasirinkimą, bliuzonus bei džemperius taip pat galima pasirinkti iš plačios spalvų paletės. Tačiau išskirtinių spalvų gaminiai dažnu atveju turės ilgesnį tiekimo terminą, todėl ir gamybos terminas rezultate bus ilgesnis, nei standartinių spalvų.

Spaudimo ant tekstilės kaina priklauso nuo užsakymo dydžio, drabužio tipo ir spaudimo technologijos. Mes siūlome konkurencingas kainas, kurios atitinka aukštą mūsų paslaugų kokybę. Susisiekite su mumis, kad sužinotumėte daugiau apie mūsų paslaugas ir kainas.