Porolono pjaustymas

Apie

Porolono pjaustymas lazeriu yra paslauga skirta verslui ieškančiam estetiško funkcionalumo. Mes sumaketuojame geriausią porolono formos variantą Jūsų produktams sudėti. Porolono formą bei dydį pritaikome tiksliai pagal dėžutę ir į ją dedamus daiktus, kad būtų užtikrinamas saugus prekių transportavimas. Kitas pjaustyto porolono formos privalumas yra tvarkinga bei estetiška prekių ekspozicija pakuotėje. Kreipkitės ir mes padėsime Jums įgyvendinti šiuos tikslus.

Pateikite užklausą

Kodėl rinktis mus?

Greitis

Kiekvieną užsakymą siekiame pagaminti maksimaliai greitai. Užsakymus pagaminame per 2 savaites ar greičiau.

Individualūs projektai

Siekiame dirbti su didesniais projektais, bet nenumojame ranka ir į įdomius mažesnius.

Lojalumo programa

Vertiname ir apdovanojame lojalius sugrįžtančius klientus.

Kaip sudaroma kaina?

Porolono pjaustymo kaina sudaroma pagal užsakymo dydį bei sudėtingumą. Pagrindiniai kintamieji yra lazerinių pjovimo staklių darbo laikas ir porolono kaina.

Užsakymo procesas

Pateikite užsakymą

Užpildykite užsakymo formą ir pateikdami visą turimą informaciją, brėžinius. Kuo konkretesnis Jūsų poreikis, tuo greičiau pateiksime Jums pasiūlymą.

Gaukite pasiūlymą

Gavę užklausą susisiekiame su Jumis ir pateiksime pasiūlymą. (Esant poreikiui pasirašome sutartį. )

Gamyba

Paruošiame maketus pritaikytus lazeriniam pjovimui ir gaminame. Paruoštą užsakymą galite atvykti atsiimti patys į mūsų dirbtuves arba siunčiame Jums į Vilnių, Kauną, Klaipėdą, Šiaulius ir kitus miestus.

Pateikite užklausą

Atliktų darbų pavyzdžiai
DUK

Pjauname 1 – 2 cm storio juodą (tamsiai pilką) poroloną. Esant poreikiui galime gaminti storesnę formą iš kelių porolono sluoksnių.

Taip, poroloną taip pat ir graviruojame. Graviravimas išgaunamas gana tikslus ir ryškus.

Gamybos laikas priklauso nuo formos sudėtingumo ir užsakomo išpjauti kiekio. Vidutiniškai terminas yra apie 2 savaitės, priklausomai nuo to, ar turėsime pakankamą porolono kiekį. Mes stengiamės užtikrinti greitą ir kokybišką gamybos procesą, atsižvelgiame į kiekvieno užsakymo specifiką ir suderiname laiką su klientais individualiai.

Ne. Pjaustome tik iš mūsų siūlomo porolono. Pavyzdžius matote nuotraukose, galite atvykti pasižiūrėti mūsų dirbtuvėse. Esant poreikiui, galime atsiųsti pavyzdį.

Taip, mes galime atlikti porolono pjaustymą ir pristatyti jūsų užsakymą į bet kurį Lietuvos miestą ar vietovę. Mūsų pristatymo kainos ir laikas priklausys nuo jūsų buvimo vietos ir pageidaujamo pristatymo būdo.