Graviravimas

Apie

Lazerinio graviravimo paslauga yra inovatyvus ir kūrybiškas būdas pridėti unikalumo įvairioms produktų kategorijoms, nuo individualių vienetinių užsakymų iki daugiaserijinių verslo dovanų, apdovanojimų ir suvenyrų. Lazerinio graviravimo technologija naudoja aukšto intensyvumo lazerių spindulius, kad preciziškai pašalintų medžiagas iš paviršiaus, taip išgraviruojant linijas, grafiką, tekstą, logotipus tiksliai pagal paruoštą maketą. Pagrindinis graviravimo lazeriu privalumas yra tai, kad jis leidžia sukurti labai tikslų ir detalų graviravimą įvairiose medžiagose, įskaitant metalą (auksą, sidabrą, plieną, aliuminį, žalvarį), medieną, plastiką, stiklą ir kt. Šis procesas leidžia išgauti gana gilias graviravimo linijas ir sukurti detalizuotus dizainus, kuriuos sunku pasiekti kitais graviravimo metodais. Be to, graviravimas lazeriu yra ilgaamžis ir atsparus.

Užpildykite užklausą

Kodėl rinktis mus?

Greitis

Kiekvieną užsakymą siekiame pagaminti maksimaliai greitai. Užsakymus pagaminame per 2 savaites ar greičiau. 

Individualūs užsakymai

Siekiame dirbti su didesniais projektais, bet nenumojame ranka ir į įdomius mažesnius projektus. 

Lojalumo programa

Vertiname ir apdovanojame lojalius sugrįžtančius klientus. 

Kaip sudaroma Graviravimo kaina?

Graviravimo kaina sudaroma pagal graviravimo laiką arba fiksuotus vienetinio graviravimo įkainius. Taip pat kaina priklauso ir nuo papildomų darbų, tokių kaip medžiagos ar graviruojamo daikto paruošimas graviravimui. Kartais gali reikėti papildomo laiko, medžiagos ar gaminio pasibandymui, jeigu užsakymas yra labai nestandartinis. Norėdami sužinoti kainą, susisiekite su mumis.

Užsakymo procesas

Pateikite užklausą

Užpildykite užsakymo formą ir pateikdami visą turimą informaciją, brėžinius. Kuo konkretesnis Jūsų poreikis, tuo greičiau pateiksime Jums pasiūlymą.

Gaukite pasiūlymą

Gavę užklausą susisiekiame su Jumis ir pateiksime pasiūlymą. (Esant poreikiui pasirašome sutartį.)

Gamyba

Paruošiame maketus pritaikytus lazeriniam graviravimui ir graviruojame. Paruoštus graviruotus gaminius siunčiame Jums į Vilnių, Kauną, Klaipėdą, Šiaulius ir kitus miestus, arba atvykstate atsiimti į mūsų dirbtuves Jonavoje.

Užpildykite užklausą

Atliktų darbų pavyzdžiai
DUK

Lazeriu galime graviruoti įvairų plastiką (išskyrus PVC), medieną, fanerą, akrilą, stiklą, veidrodį, metalą, odą. Tačiau reikia pasitikrinti ar pasirinkta medžiaga yra tinkama graviravimui lazeriu. Norint išgauti ryškų tolygų graviravimą reikia, kad medžiagos paviršius būtų kuo lygesnis.

Daugelis gaminių, dovanų iš metalo, stiklo, tauriųjų metalų (apart žiedų), kai kurių plastikų, medienos, odos. Nuo vardinių tušinukų, smulkių suvenyrų iki informacinių lentelių, apdovanojimų. Taip pt galime graviruoti cilindro formos gaminius, tokius kaip vazos, kai kurie puodeliai, taurės.

Lazerinis graviravimas yra labai tikslus procesas, o tikslumas priklauso ir nuo medžiagos rūšies, spalvos bei tekstūros lygumo ar margumo. Lazerinis graviravimas yra tikslus iki 0,1 mm.

Kai kurios medžiagos yra netinkamos graviravimui, pvz.: minkštos plastikinės medžiagos, PVC, kadangi yra pavojingos dėl toksinių garų.

Graviravimo lazeriu laikas gali skirtis priklausomai nuo graviruojamos medžiagos ir maketo sudėtingumo. Paprasti, mažo ploto maketai gali užtrukti kelias minutes, o didelio ploto, ryškūs (aukšto dpi), ar siekiant įgilinimo – kelias valandas.

Taip, mes graviruojame lazeriu pagal klientų individualius reikalavimus, poreikius ir pageidavimus.

Graviravimo lazeriu kainos gali skirtis priklausomai nuo graviruojamos medžiagos, sudėtingumo ir užsakymo dydžio. Rekomenduojame kreiptis į mus, kad galėtume suteikti tikslų kainos įvertinimą.

Graviravimo rezultatas priklauso nuo pateikiamo failo kokybės, grafinių elementų, logotipų raiškos, tikslumo. Taip pat ir nuo graviruojamo paviršiaus spalvos, lygumo.