CNC frezavimas

Apie

CNC frezavimas tai moderni technologija, kuri leidžia tiksliu būdu išpjauti medienos ir plastiko detales. Ši paslauga naudinga individualiems gaminiams paruošti, baldų ir interjero detalių gamyboje, įvairioms vaikų judėjimo bei lavinimo priemonėms gaminti, reklamoje, stambių dekoracijų gamybai ir kt.. CNC frezavimas taip pat suteikia galimybę gaminti kompleksiškas formas ir konstrukcijas, kurių sunku pasiekti tradiciniais apdirbimo būdais, yra efektyvus ir ekonomiškas sprendimas, leidžiantis sumažinti gamybos laiką ir padidinti produkcijos kokybę. Mes siūlome profesionalias CNC frezavimo bei detalių apdirbimo paslaugas.

PATEIKITE UŽKLAUSĄ

Kodėl rinktis mus?

Greitis

Kiekvienas projektas mums svarbus, tad pagaminame per 2 savaites ar greičiau. 

Individualūs projektai

 Siekiame dirbti su didesniais projektais, bet nenumojame ranka ir į įdomius mažesnius projektus.

Lojalumo programa

Vertiname ir apdovanojame savo lojalius sugrįžtančius klientus. 

Kaip sudaroma CNC FRezavimo kaina?

Pagrindinis kintamasis yra pjovimo laikas, tačiau taip pat kaina priklauso ir nuo užsakytų papildomų darbų, tokių kaip: naudojamos medžiagos ir išpjautų detalių apdirbimo sudėtingumo ir detalumo. Norėdami sužinoti kainą, susisiekite su mumis.

Užsakymo procesas

Užpildykite užklausą

 Užpildykite užsakymo formą pateikdami visą turimą informaciją bei brėžinius. Kuo konkretesnis Jūsų poreikis, tuo greičiau mes pateikiame Jums pasiūlymą.

Pateikiame pasiūlymą

Susisiekiame su Jumis ir pateiksime pasiūlymą. (Esant poreikiui pasirašome sutartį.)

Gamyba

Paruošiame maketus pritaikytus CNC frezavimui ir gaminame. Paruoštą užsakymą siunčiame Jums į Vilnių, Kauną, Klaipėdą, Šiaulius ir kitus miestus, arba atvykstate atsiimti į mūsų dirbtuves Jonavoje.

Atliktų darbų pavyzdžiai

PATEIKITE UŽKLAUSĄ

DUK

Detales frezuojame nuo 1 kvadratinio centimetro dydžio iki 2 metrų pločio ir 3 metrų ilgio.

Įvairias medienos bei plastiko plokštes, taip pat aliuminio kompozitą, minkštuosius metalus.

Gamybos laikas priklauso nuo detalės sudėtingumo ir kiekio. Mes stengiamės užtikrinti greitą ir kokybišką gamybos procesą, todėl gali trukti nuo poros dienų iki poros savaičių. Atsižvelgiame į kiekvieno užsakymo specifiką, suderiname laiką su klientais individualiai.

Taip, esant kliento poreikiui mes gaminame ir po vieną vienetą. Mes siūlome lanksčias gamybos paslaugas, kurios leidžia mums pasiekti klientų tikslų ir įgyvendinti lūkesčius.