Pjovimas lazeriu

Apie

Pjovimas lazeriu naudojamas įvairiems medžiagų pjovimo projektams. Ši paslauga yra naudinga, nes leidžia greitai ir tiksliai išpjauti įvairias formas, skirtingo dydžio ir sudėtingumo detales iš skirtingų medžiagų, tokių kaip specialus plastikas, organinis stiklas, medienos plokštės, porolonas, popierius, kartonas, kai kurie audiniai. Lazerio pjovimo privalumai yra didelis tikslumas ir greitis, taip pat galimybė kurti sudėtingas ir smulkias detales. Ši paslauga yra naudinga taupant Jūsų laiką bei lėšas, kadangi pjauname tiksliai pagal suderintą maketą arba Jūsų paruoštą brėžinį, neatitikimo galimybė yra itin maža. Lazerio tikslumo bei profesionalių mūsų komandos darbuotojų dėka paslauga yra labai efektyvi siekiant išgauti kokybišką gaminį. Taigi, jei jums reikia greito ir tikslaus medžiagų pjovimo, lazerio pjovimo paslauga yra geriausias pasirinkimas.

Pateikite užklausą

Kodėl rinktis mus?

Greitis

Kiekvieną užsakymą siekiame pagaminti maksimaliai greitai. Užsakymus pagaminame per 2 savaites ar greičiau.

Individualūs projektai

Siekiame dirbti su didesniais projektais, bet nenumojame ranka ir į įdomius mažesnius. 

Lojalumo programa

Vertiname ir apdovanojame lojalius sugrįžtančius klientus. 

Kaip sudaroma lazerinio pjovimo kaina?

Lazerinio pjovimo kaina sudaroma pagal užsakymo dydį bei sudėtingumą. Pagrindiniai kintamieji yra lazerinių pjovimo staklių darbo laikas ir pjaunamos medžiagos kaina. Taip pat, priklauso nuo to kokių papildomų darbų reikės, pavyzdžiui, medžiagos paruošimas, išpjautų detalių apdirbimas.

Užsakymo procesas

Pateikite užsakymą

Užpildydami užsakymo formą ir pateikdami visą turimą informaciją, brėžinius. Kuo konkretesnis Jūsų poreikis, tuo greičiau pateiksime Jums pasiūlymą.

Gaukite pasiūlymą

Gavę užklausą susisiekiame su Jumis. Pateikiame pasiūlymą. (Esant poreikiui pasirašome sutartį.)

Gamyba

Paruošiame maketus pritaikytus lazeriniam pjovimui ir gaminame. Paruoštą užsakymą galite atvykti atsiimti patys į mūsų dirbtuves arba siunčiame Jums į Vilnių, Kauną, Klaipėdą, Šiaulius ir kitus miestus.

Pateikite užklausą

Atliktų darbų pavyzdžiai
DUK

Lazerio pjovimas gali būti naudojamas pjauti įvairias medžiagas, įskaitant plastikus (be PVC), organinį stiklą (akrilą), poroloną, antspaudų gumą, medieną, fanerą, popierių, kartoną, kai kurią tekstilę ir kt.

Lazerio pjovimas yra efektyvesnis ir tiksliau negu dauguma kitų pjovimo metodų. Jis taip pat gali būti naudojamas pjauti labai sudėtingas formas ir smulkias detales, tiksliai pagal brėžinius.

600 x 960 mm. Jeigu norite, kad išpjautume didesnių matmenų detales, tai darome CNC frezavimo būdu, pasiskaitykite apie šią paslaugą arba susisiekite.

Minimalus detalės dydis priklauso nuo medžiagos, kuri bus pjaunama. Mūsų lazerinio pjovimo įranga gali sukurti itin plonus ir tikslius pjūvius, milimetrų tikslumu.

Gamybos laikas priklauso nuo formos sudėtingumo ir užsakomo išpjauti kiekio. Didesniam užsakymui vidutiniškai terminas yra apie 2 savaitės. Mes stengiamės užtikrinti greitą ir kokybišką gamybos procesą, atsižvelgiame į kiekvieno užsakymo specifiką ir suderiname laiką su klientais individualiai.

Tinkamiausias yra vektorinis failas CorelDraw .cdr* formatu. Pageidautina (iki X15 versijos)
Kiti galimi variantai: .cdr  .dwg  .svg  .pdf.  Raudona linija pažymėtas pjovimas (HAIRLINE storis), juodas užpildymas – graviravimas. 

Vektorinis failas yra sukurtas iš kreivių, kurių kokybė nenukenčia
keičiant objektų dydį. Vektorinis failas yra būtinas pjaustymui lazeriu,
stipriai rekomenduotinas graviravimui, norint gauti nepriekaištingą
rezultatą. Vektoriniai failai yra puikus pasirinkimas, jei reikia kurti arba
redaguoti grafiką, keičiant jos dydį arba
formą neprarandant kokybės.