Meniu Uždaryti

Metalas

Metalas dažniausiai naudojamas vietose, kur vyrauja temperatūrų pokyčiai, todėl graviruojamas anoduotas ar kitoks aliuminis yra labai populiarus pramonėje. Taip pat metalas yra atsparesnis mechaniniam poveikiui. Graviruojant lazeriu pasiekiama labai aukšta žymėjimų kokybė.

AlumaMARK – tai unikalus aliuminis skirtas CO2 graviravimui, kuomet išgaunamas aukštos kokybės tikslumo rezultatas. Išgaunamas graviravimas yra juodas arba rudas. Pasirinktinai su klijų padengimu ar be klijų. Storis: 0,5 mm.

DuraBlack serijos anoduotas aliuminis yra su išskirtiniu, itin patvariu padengimu, dar kitaip vadinamas aviaciniu aliuminiu. Jis pranoksta bet kokį paprastą anoduotą aliuminį, nes paviršius atsparus tiesioginiams saulės spinduliams, įbrėžimams, chemikalams, jūros vandeniui, korozijai bei staigiems temperatūrų pokyčiams. Paviršius padengtas juodai, o išgraviravus atsidengia blizgi aliuminio spalva.

Aliuminio kompozito plokštė (ACP) – sudaryta iš dviejų aliuminio folijos ir plastiko (polietileno) sluoksnio. Plastiko sluoksnis yra plokštės viduje, o aliuminio folija jį dengia iš abiejų plokštės pusių. Dėl viduje esančio plastiko sluoksnio plokštė yra lengva, o dengiantis aliuminio sluoksnis ją padaro tvirtą bei  neleidžia plastikui plėstis ar trauktis nuo temperatūrų svyravimų. Be to, aliuminio folija yra padengta dažų sluoksniu bei laminuota labai plonu plastiko sluoksniu (PE), kuris paviršių apsaugo nuo kenksmingų atmosferos veiksnių ir leidžia spalvai išlikti nepakitusiai ilgą laiką.

Vidaus darbams ir reklamos gamybai skirtos plokštės paprastai sudarytos iš 0,21-0,3 mm folijos storio. Nors šios plokštės įvardinamos kaip skirtos vidaus darbams, jas galima naudoti ir lauko sąlygomis ar fasadams, tik būtina įvertinti, jog tokioms plokštėms paprastai suteikiama maksimali penkerių metų garantija ir aliuminio folijos storis nėra pakankamas išlaikyti plokštės paviršių lygų (neįdubusį) ilgalaikiu periodu.