Meniu Uždaryti

Klijuojama plėvelė

Siūlome plėvelės ploteriavimo, maketavimo darbus. Naudojame populiariausią ir plačiai naudojamą aukštos kokybės klijuojamą plėvelę reklamos, informaciniams, dekoratyviniams tikslams.

Oracal 641 ekonominė plėvelė pagrinde naudojama reklamos gamybai. Tai viena populiariausių plėvelių, turinti platų, net 59 spalvų asortimentą, matiniu arba blizgiu paviršiumi. Ši plėvelė vadinama ekonomine dėl mažesnės kainos, taip pat jos tarnavimo laikas nėra pats ilgiausias, tačiau tinkamas ir optimalus reklamos, dekoravimo,  ženklų gamybos srityse. Oracal 641 lipni plėvelė pagaminta iš ilgalaikių poliakrilato klijų ir PVC plastiko. Tarnavimo laikotarpis – apie 3-4 metai.

Oracal 551 premium klasės plėvelė skirta ilgalaikės paskirties reklamos gamybai. Tai ilgojo tarnavimo ir eksploatacijos plėvelė, turinti platų, net 98 spalvų asortimentą, dauguma blizgiu paviršiumi. Dėl gerų eksploatacinių savybių plėvelė dažnai naudojama reklamai ant automobilių ar sunkvežimių. Oracal 551 lipni plėvelė pagaminta iš ilgalaikių poliakrilato klijų tirpiklio pagrindu ir PVC plastiko. Tarnavimo laikotarpis iki 8 metų.